2024. szeptember 8, vasárnap - Mária

2024. Május 27. 10:49, hétfő | Helyi
Forrás: INDEX.HU

Busz és autó ütközött az 54-es főúton, két ember meghalt

Jakabszállás és Bócsa között két ember vesztette életét egy karambolban, melynek során egy éppen előzést végző személyautó ütközött egy autóbusznak, majd árokba borultak.

Az autó utasai olyan súlyosan megsebesültek, hogy a helyszínen életüket vesztették.
Az 54-es számú főút 26-os kilométerénél május 27-én reggel 6 óra körül egy személygépjármű – előzés közben – nekicsúszott egy autóbusznak, majd az árokba borult. A jármű sofőrje és utasa a baleset során olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életüket vesztették – írta meg a police.hu.

Az esethez kiskunfélegyházi és kecskeméti hivatásos tűzoltók, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat vonult. A rajok a tizenkét utast szállító autóbuszt áramtalanították,

AZ ÁROKBA CSAPÓDOTT SZEMÉLYKOCSI AKKUMULÁTORA KISZAKADT AZ ÜTKÖZÉS EREJÉTŐL.

Forrás: index.hu / Fotó: baon.hu/ Pozsgai Ákos

2024. Szeptember 07. 17:25, szombat | Helyi

A két új magyar katonai szállítórepülőgép közül az első leszállt Kecskeméten

Megérkezett a kecskeméti repülőbázisra az első magyar KC-390 katonai szállítórepülőgép.

2024. Szeptember 07. 17:24, szombat | Helyi

Idén is megrendezik az ingyenes közösségi túranapot, a Kéktúrázás Napját

A Magyar Természetjáró Szövetség szokás szerint október második szombatján rendezi meg a közösségi túranapot, amely immár az 5. lesz.

2024. Szeptember 07. 08:47, szombat | Helyi

Vásár lesz vasárnap Félegyházán

Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. szeptember 8. (vasárnap).

2024. Szeptember 06. 10:57, péntek | Helyi

Forgalomkorlátozások a Libafesztivál ideje alatt

Szeptember 11-én 19 órától szeptember 15-én 16 óráig a következő lezárásokra kell számítani.