2024. április 26, péntek - Ervin

Elfogták a nagykanizsai idős nő gyilkosait
2015. Október 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Elfogták a nagykanizsai idős nő gyilkosait

Nagykanizsán elfogták azt a két férfit, akik a gyanú szerint kedden este megöltek egy idős nőt a zalai városban - közölte honlapján csütörtökön hajnalban a rendőrség.

3 millió forint a nyomravezetőnek
2015. Október 13. 11:11, kedd | Helyi

3 millió forint a nyomravezetőnek

Emberölés miatt folytat nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

Testvérgyilkos ellen emeltek vádat Nógrád megyében
2015. Június 06. 00:00, szombat | Belföld

Testvérgyilkos ellen emeltek vádat Nógrád megyében

Emberölés miatt emelt vádat a Nógrád Megyei Főügyészség az ellen a 48 éves férfi ellen, aki leszúrta testvérét tavaly októberben - erről a megyei főügyész sajtóközleményben tájékoztatta az MTI-t pénteken.

Emberöléssel vádolják a baltimore-i rendőröket a fekete bőrű őrizetes halála miatt
2015. Május 02. 05:00, szombat | Külföld

Freddie Gray halála emberölésnek minősül, amiért az őt őrizetbe vevő hat rendőr ellen vádat emelnek - jelentette ki pénteken az egyesült államokbeli Baltimore-ban Marilyn Mosby államügyész.

Félegyházi K. Judit gyilkosa 12 évet kapott
2015. Március 17. 09:54, kedd | Helyi

Félegyházi K. Judit gyilkosa 12 évet kapott

Megszületett az ítélet az 53 éves K. Tibort ügyében, aki leszúrta, majd még egy baseball ütővel többször fejbe is vágta élettársát, Juditot 2012. december 14-én. A nő a bántalmazás következtében életét vesztette.

Hajsza a tatabányai fegyveres után
2015. Február 01. 06:16, vasárnap | Kék hírek

Hajsza a tatabányai fegyveres után

Engelsz Krisztián három embert lőtt le Tatabánya határában szombat este.

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét
2014. November 28. 17:55, péntek | Helyi

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét

Emberölés bűntett kísérlete miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

Emberölés miatt indult nyomozás Kunszálláson
2014. Szeptember 01. 13:06, hétfő | Kék hírek

Emberölés miatt indult nyomozás Kunszálláson

Holtan találták az otthonában a 72 éves férjet, feleségét életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.

Emberölés Lakitelken
2014. Február 03. 10:50, hétfő | Helyi

Emberölés Lakitelken

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján február 3-án a reggeli órákban egy lakiteleki házban holtan találtak egy 52 éves férfit, illetve 81 éves édesanyját

Életfogytiglant kapott az apósát összeszurkáló kiskunfélegyházi férfi
2013. Április 25. 12:39, csütörtök | Helyi

Életfogytiglant kapott az apósát összeszurkáló kiskunfélegyházi férfi

Életfogytig tartó szabadságvesztéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a kiskunfélegyházi férfit, aki egy zsebkéssel összeszurkálta apósát, valamint anyósát és feleségét is bántalmazta.

2012. Május 25. 07:13, péntek | Kék hírek

Hamarosan közzéteszik a Cozma-perben hozott ítéletet

Egy-két héten belül közzéteszi a Cozma-gyilkosság miatti perben hozott jogerős döntését honlapján a Győri Ítélőtábla – közölte Ferenczy Tamás bíró, a táblabíróság szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

2012. Május 22. 07:13, kedd | Kék hírek

Beismerte a három évvel ezelőtti gyilkosságot

A gyanúsított K. Istvánné hosszú hallgatás után beismerte, hogy 2009-ben ő ölt meg egy hajdúböszörményi nőt – közölte a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) hétfőn az MTI-vel.