2024. április 19, péntek - Emma

2012. Május 11. 07:13, péntek | Kék hírek

Tizenöt évet kapott a hajléktalan

Jogerősen tizenöt év fegyházbüntetést szabott ki csütörtökön a Debreceni Ítélőtábla arra a debreceni hajléktalan férfira, aki egy szintén hajléktalan nőt ölt meg a városban tavaly márciusban brutális kegyetlenséggel.

2012. Május 10. 14:03, csütörtök | Külföld

Philadelphiai tragédia: megállapodtak a magyar áldozatok családjai

Szerkesztőségünk úgy értesült, hogy helyi idő szerint szerda délután sikerült megállapodniuk a két évvel ezelőtt Philadelphiában hajóbalesetben elhunyt S. Dóra és P. Szabolcs szüleinek a tragédiában érintett cégekkel.

2012. Május 05. 07:09, szombat | Kék hírek

Leszállított büntethetőségi korhatár

A kormány által a napokban elfogadott új büntető törvénykönyv tervezete szerint a büntethetőség korhatára élet elleni bűncselekmények, emberölés, illetve halált okozó testi sértés esetén 14-ről 12 évre csökken.

2012. Április 25. 14:15, szerda | Kék hírek

Előzetesben a győri kettős gyilkos

Előzetes letartóztatásba helyezte a Győri Városi Bíróság szerda reggel azt a 34 éves helybeli férfit, akit a vasárnap délelőtti kettős gyilkosság elkövetésével gyanúsítanak; a végzés nem jogerős.

2012. Április 23. 07:13, hétfő | Kék hírek

Szerelemféltésből mészárolhatott K. András

Szerelemféltés állhatott a brutális balatonakarattyai gyilkosságok hátterében – hangzott el a az ügy kapcsán tartott sajtótájékoztatón.

2012. Április 17. 07:15, kedd | Kék hírek

Kulcsi tragédia: betörők jártak az üresen hagyott házban

A kulcsi bűncselekmény-sorozat három túlélője közül ketten még kórházban vannak, a gyanúsított édesanyjának és a férfi nővérének állapotáról továbbra sem tudni. Eközben betörtek az áldozatok üresen hagyott otthonába

2012. Április 09. 14:09, hétfő | Kék hírek

Napokig módszeresen gyilkolt - ügyvédje nem lát rajta semmi furcsát

A négy hozzátartozója meggyilkolásával gyanúsított kulcsi férfi kirendelt ügyvédje teljesen normális embernek ismerte meg védencét.

2012. Április 05. 14:17, csütörtök | Kék hírek

"Megöllek!" - Konyhakéssel szúrta hasba menyét

Őrizetbe vette a rendőrség azt a férfit, aki szerda délután hasba szúrta menyét egy bajai autósiskola előtt.

2012. Április 02. 07:05, hétfő | Külföld

A díj átvételekor végzett volna Obamával

A norvég Anders Behring Breivik, aki tavaly 77 embert gyilkolt meg, saját bevallása szerint merényletet tervezett Barack Obama amerikai elnök ellen.

2012. Március 30. 07:15, péntek | Kék hírek

Kútban találták meg a négy évvel ezelőtti gyilkosság áldozatát

Négy évvel a bűntény után derítettek fel egy gyilkosságot Egerben; az eddig ismeretlen tettes 2008-ban vert agyon egy 46 éves nőt.

2012. Március 28. 07:17, szerda | Kék hírek

Nem jogerős: baltával támadt a rendőrökre

Hét év letöltendő fegyházbüntetésre ítélte a Gyulai Törvényszék kedden, nem jogerősen azt a köröstarcsai férfit, aki 2011 szeptemberében egy sörözőben feltörte a játékgép pénzkazettáját.

2012. Március 24. 07:09, szombat | Kék hírek

Annyira kegyetlen amit tett, hogy élete végig bent marad

Élete végéig fegyházban marad az a 26 éves férfi, akit előre kitervelten, több emberen, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölésben mondott ki bűnösnek pénteken első fokon a Szombathelyi Törvényszék.