2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Forgalomváltozás!
2013. Október 29. 10:59, kedd | Helyi

Forgalomváltozás!

Felhívjuk az október 31. és november 3. között a Felső- és Alsó-temetőbe igyekvő autósok, gépjárművezetők, kerékpárosok és motorosok figyelmét, hogy a temetők környékén az alábbi forgalmirend-változásokra kerül sor:

Forgalomkorlátozások október 4-11. között
2013. Október 03. 11:54, csütörtök | Helyi

Forgalomkorlátozások október 4-11. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán a következő napokban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra

Forgalomkorlátozások szeptember 4-22. között
2013. Szeptember 05. 09:04, csütörtök | Helyi

Forgalomkorlátozások szeptember 4-22. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán szeptember hónapban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásokra

Ma délelőtt rövid időre lezárják a Lánchidat
2013. Július 22. 07:15, hétfő | Belföld

Ma délelőtt rövid időre lezárják a Lánchidat

a délelőtt több mint fél órára lezárják a Lánchidat, majd a Budai Várba vezető Hunyadi János utat, mert a Nándorfehérvári diadal emléknapja alkalmából rendezvényt tartanak a fővárosban.

Forgalomkorlátozások május 22-27. között
2013. Május 21. 09:50, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások május 22-27. között

Felhívjuk a kiskunfélegyházi autósok, gépjárművezetők, illetve Kiskunfélegyházán május 22-27. között közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi útlezárásokra, forgalomkorlátozásokra

Forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán
2013. Április 30. 14:22, kedd | Helyi

Forgalomkorlátozások Kiskunfélegyházán

Tájékoztatjuk a tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2013. május 1-4. között az alábbi forgalomkorlátozásokra kerül sor

2012. Május 30. 07:09, szerda | Belföld

Jól indult az év a balatoni ingatlanpiacon

A nyaralóvásárlási szezon tradicionálisan márciusban indul a Balatonon, de idén az egész országra jellemző erős évkezdés a magyar tenger ingatlanpiacán is korábban éreztette hatását.

2012. Május 29. 14:05, kedd | Belföld

Mától 5 évre lakat kerül a ferihegyi 1-es terminálra

A Malév csődje húsbavágóan érinti a Budapest Airportot. Több mint 4 milliárd forintnyi összeg ragadt benn, amelyre esély sincs, hogy valaha megtérül. A takarékosság részeként mától bezárják az 1-es terminált.

2012. Május 29. 07:05, kedd | Belföld

Versenyképes lesz a dunai tömegközlekedés?

Legfeljebb szárnyashajóval vernék meg gyorsaságban a metrót a dunai hajósok, de kényelemben a régi vízibuszok felülmúlják a zsúfolt metrókocsikat.

2012. Május 22. 14:01, kedd | Belföld

Az összes járművét beveti a MÁV-Start

Zsúfoltságra kell számítaniuk pénteken a vonattal utazóknak a pünkösdi ünnep és egy budapesti gyermekrendezvény miatt a fővárosból induló és az oda tartó szerelvényeken.

2012. Május 20. 14:09, vasárnap | Kék hírek

Frontálisan csattant a két autó

Két jármű frontálisan ütközött a Bakonyban Eplény és Gyulafirátót között lakott területen kívül, a 82-es főúton a helyszínelés idejére félpályás útlezárás van érvényben.

2012. Május 19. 14:01, szombat | Belföld

Itthon is engedélyezik az abortusztablettát

Megkapta a magyarországi forgalomba hozatali engedélyt az abortusztabletta – értesült a Magyar Nemzet.