2024. április 23, kedd - Béla

Elpusztítottak egy gólyafészket Jászszentlászlón
2017. Május 06. 18:51, szombat | Helyi

Elpusztítottak egy gólyafészket Jászszentlászlón

Lakossági bejelentést kaptunk, hogy levertek a villanyoszlop tetejéről egy évek óta lakott gólyafészket Jászszentlászló külterületén, május 4-én.

Főhajtás az elődök előtt
2017. Május 03. 14:27, szerda | Helyi

Főhajtás az elődök előtt

A település alapító elődeire emlékeztek május elsején Jászszentlászlón, ahol kilencedik alkalommal rendezték meg a Civil Kulturális Napot és negyedszerre a Falulapítók napját.

Az önmegváltásra is emlékeztek a falu ünnepén
2017. Május 03. 14:21, szerda | Helyi

Az önmegváltásra is emlékeztek a falu ünnepén

A település alapító elődeire emlékeztek május elsején Jászszentlászlón, ahol kilencedik alkalommal rendezték meg a Civil Kulturális Napot és negyedszerre a Falulapítók Napját.

Kigyulladt egy tető Kiskunfélegyháza külterületén - fotókkal
2017. Január 09. 06:29, hétfő | Helyi

Kigyulladt egy tető Kiskunfélegyháza külterületén - fotókkal

Teljes terjedelmében égett egy körülbelül 100 négyzetméteres épület tetőszerkezete vasárnap reggel Kiskunfélegyháza külterületén, a Jászszentlászlóra vezető út mentén.

Egy tanya tetőszerkezete lobbant lángra Félegyháza külterületén
2017. Január 08. 09:58, vasárnap | Helyi

Egy tanya tetőszerkezete lobbant lángra Félegyháza külterületén

A lángok a Jászszentlászlóra vezető út mentén csaptak fel, az M5-ös autópálya közelében. (Képünk illusztráció!)

Szivárvány Tábort rendeznek Jászszentlászlón
2016. Július 12. 10:25, kedd | Helyi

Szivárvány Tábort rendeznek Jászszentlászlón

Down-szindrómás gyermekeket táboroztatnak augusztus 3-7. között Jászszentlászlón. Az 5 napos tábor lakói a down-szindrómás gyermekek, a fogyatékkal élők, valamint családtagjaik lesznek.

Jászszentlászlón tűz ütött ki egy mezőgazdasági létesítményben
2016. Január 22. 13:02, péntek | Helyi

Jászszentlászlón tűz ütött ki egy mezőgazdasági létesítményben

Kiskunfélegyházáról és Kiskunmajsáról vonultak a tűzoltók, hogy megakadályozzák a tűz tovább terjedését.

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!
2015. Szeptember 09. 15:19, szerda | Helyi

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!

Az egész Európára kiterjedő akcióban hazánk a 177 jelentkező településsel az előkelő 3. helyen áll a rangsorban Ausztria és Spanyolország mögött.

Mosolygó Jótékonysági Sportnap
2015. Március 03. 10:53, kedd | Helyi

Mosolygó Jótékonysági Sportnap

Egy merész ötlet kerül megvalósításra 2015. március 14-én, szombaton délelőtt dr. Vargáné Mosolygó Kitti főszervező jóvoltából. A rendezvény mottója: „Egészséges vagyok és az is maradok!”

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón
2014. December 17. 10:48, szerda | Kék hírek

Egy ember életét vesztette a háztűzben Jászszentlászlón

Információink szerint a kiskunfélegyházi tűzoltók szerda reggel Jászszentlászlóra, a Rákóczi utcába riasztották háztűz esetéhez.

Két kitüntetést kapott egy napon a tanárnő
2014. Augusztus 28. 10:29, csütörtök | Helyi

Két kitüntetést kapott egy napon a tanárnő

Egy napon, egymástól függetlenül, két kitüntetéssel ismerték el Szemerédi Ferencné több évtizedes pedagógusi munkásságát.

Magabiztos siker
2014. Augusztus 28. 08:52, csütörtök | Helyi sport

Magabiztos siker

Jászszentlászlón lépett pályára a Félegyházi Vasutas megye II-ben szereplő labdarúgó csapata. A jó iramú mérkőzésen a vendégek bizonyultak jobbnak.