2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Május 01. 11:00, vasárnap | Helyi

Kotródj, vakond!

Cikkünkben tollhegyre tűzzük a vakondot mint nemkívánatos vendéget, mely túrásaival bosszantja a kertészt, aki a legszívesebben az írmagját is kiirtaná mérgében.

Titkos kert a hátsó udvarban
2015. Július 30. 14:24, csütörtök | Bulvár

Titkos kert a hátsó udvarban

Mindig is örültél volna egy romantikus zugnak a kertedben, de nem tudtad, hogy pontosan milyen legyen, és hogyan valósítsd meg?

A szép élőkerítés titka
2015. Július 18. 08:00, szombat | Bulvár

A szép élőkerítés titka

Praktikus sövény-tippek.

2015. Június 28. 14:00, vasárnap | Helyi

Mit mi mellé ültessünk
2015. Február 28. 16:00, szombat | Helyi

Mit mi mellé ültessünk

Növénytársítás a veteményeskertben

Tavasszal folytatódnak a fapótlások
2014. Január 14. 14:22, kedd | Helyi

Tavasszal folytatódnak a fapótlások

Több mint száz facsemetét ültettek el az ősz folyamán a szakemberek, pótolva azokat a fákat, melyek a nyolc városrészt érintő szennyvízcsatorna építésnek „estek áldozatul”.

Lakberendezés raklapokból!
2013. Július 25. 14:58, csütörtök | Helyi

Lakberendezés raklapokból!

A raklapok - legyen szó használt vagy új darabokról - felhasználása a lakberendezésben hatalmas divattá nőtte ki magát

Legyen virágosabb városunk!
2013. Április 18. 12:08, csütörtök | Helyi

Legyen virágosabb városunk!

„Legyen virágosabb városunk” címmel hirdeti meg immár harmadik alkalommal Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét

2012. Március 26. 07:13, hétfő | Kék hírek

Ásás közben talált rá a világháborús lövedékre

Kertásás közben egy második világháborús lövedéket talált egy férfi a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Mezőkövesden – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap.

2011. Szeptember 18. 14:25, vasárnap | Belföld

Lezárult a Vöröskereszt vetőmag programja

23000 egységcsomag vetőmagot osztott szét a Magyar Vöröskereszt az ország 10 megyéjében, mintegy 30 millió forint értékben az úgynevezett Konyhakert program során.