2024. május 3, péntek - Tímea

Folytatódik a fekvőrendőrök „lefaragása”
2014. Május 07. 13:22, szerda | Helyi

Folytatódik a fekvőrendőrök „lefaragása”

Átépítik a Körpatikánál és a Móra Ferenc Gimnáziumnál lévő fekvőrendőröket, valamint az Attila utcai kerékpárút csatlakozását.

Vizsgálják a főutca platánjait
2014. Február 13. 10:39, csütörtök | Helyi

Vizsgálják a főutca platánjait

Alapos vizsgálatnak vetik alá a Kossuth utcai platánsort. A soron kívüli ellenőrzést a városüzemeltetési osztály munkatársai végzik a közterület-felügyelet bevonásával.

Kerítésre dőlt egy platán
2014. Február 10. 12:39, hétfő | Helyi

Kerítésre dőlt egy platán

Platánfa zuhant vasárnap hajnalban a gépészeti szakközépiskola szomszédságában lévő lakótelep kerítésére.

Elbontották a karácsonyi díszeket
2014. Január 13. 13:51, hétfő | Helyi

Elbontották a karácsonyi díszeket

Néhány nappal vízkereszt után bontották el a város karácsonyfáját és leszedték a Kossuth utca ünnepi díszeit.

Folytatódik a Molnár-féle ház felújítása
2014. Január 08. 14:57, szerda | Helyi

Folytatódik a Molnár-féle ház felújítása

A terveknek megfelelően halad a volt kommendáns hivatal épületének (Molnár-féle ház) részleges felújítása. A jövő héten végeznek a szakemberek a Kossuth utcai külső homlokzat 50 százalékának felújításával.

Megújul a volt kommendáns hivatal épülete
2013. Október 16. 16:22, szerda | Helyi

Megújul a volt kommendáns hivatal épülete

Megkezdődött a volt kommendáns hivatal épületének részleges felújítása, melynek keretében a külső homlokzatot és a földszinti helyiségeket teszik rendbe a szakemberek.

Bolondballagóké volt a főutca
2013. Május 03. 19:51, péntek | Helyi

Bolondballagóké volt a főutca

“Bolondballagók” zsivajától volt hangos ma (május 3-án) délelőtt Kiskunfélegyháza fő utcája.

Nincs Szilveszter futás nélkül!
2013. Február 18. 16:43, hétfő | Helyi sport

Nincs Szilveszter futás nélkül!

Immár 21. éve búcsúztatják futással az óévet a sportbarátok Kiskunfélegyháza főutcáján. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub által rendezett futófesztiválon több mint 500-an vettek részt 3 korcsoportban.