2024. április 26, péntek - Ervin

Ebzárlat Kiskunfélegyházán
2013. November 20. 13:44, szerda | Helyi

Ebzárlat Kiskunfélegyházán

A rókák esetében laboratóriumi vizsgálatokkal megállapított veszettség miatt elrendelt ebzárlat Kiskunfélegyháza közigazgatási területén érvényben van.

Kötelező a mikrochip!
2013. Október 12. 14:30, szombat | Belföld

Kötelező a mikrochip!

2013. január 1-től minden négy hónapnál idősebb kutyának azonosító mikrochippel kell rendelkeznie. Az állatorvos helyezi be az eb bőre alá.

Tilos kutyát és macskát vinni a vásárba!
2013. Október 10. 18:20, csütörtök | Helyi

Tilos kutyát és macskát vinni a vásárba!

Állat és kirakodóvásárt rendeznek vasárnap (október 13-án) Kiskunfélegyházán, ahol rendszerint árusítanak kutyákat és macskákat is.

Egy macska vezeti a megvakult kutyát
2013. Szeptember 12. 10:17, csütörtök | Külföld

Egy macska vezeti a megvakult kutyát

A szeretet és a segítségnyújtás hihetetlen példája ez a walesi kutya-macska páros

Karóval ütlegelve akarta fegyelmezni a kutyát az 54 éves férfi
2013. Szeptember 04. 14:53, szerda | Helyi

Karóval ütlegelve akarta fegyelmezni a kutyát az 54 éves férfi

Állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomázást a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya A. Sándor 54 éves fülöpjakabi lakos ellen

A piacnál teljesít ma szolgálatot Kena
2013. Augusztus 16. 11:30, péntek | Helyi

A piacnál teljesít ma szolgálatot Kena

Tavaly szeptembere óta kábítószer-kereső kutya teljesít szolgálatot Kiskunfélegyházán.

Így neveld a kiskutyádat!
2013. Augusztus 03. 10:55, szombat | Életmód

Így neveld a kiskutyádat!

Egy kutyakölyök érkezése a házhoz mindig nagy örömmel, sok-sok vidámsággal teli pillanattal ajándékozza meg a családot. A szelíd, végtelenül aranyos teremtmény azonnal a figyelem középpontjában áll. De vajon meddig?

Kutyaketreceket mázoltak a futók
2013. Július 31. 16:02, szerda | Helyi

Kutyaketreceket mázoltak a futók

„Ne előlük, értük fuss” a mottója annak a jótékonysági futásnak melynek résztvevői az állatmenhelyek támogatására, az önkéntes munka fontosságára szeretnék felhívni az emberek figyelmét

Mikrochipért rohamozták az állatorvosokat
2013. Január 04. 05:00, péntek | Belföld

Mikrochipért rohamozták az állatorvosokat

2012. Május 31. 14:13, csütörtök | Kék hírek

Felmentés: három kutya marta halálra az idős férfit

Az Egri Törvényszék bizonyítottság hiányában felmentette a gondatlanságból elkövetett emberölés vádja alól a férfit, mert három kutyája halálra mart egy idős embert tavaly februárban a Heves megyei Rózsaszentmártonban.

2012. Május 30. 14:17, szerda | Kék hírek

Egy magyar vizsla esett rá az ötödikről

Garázdaság miatt indult eljárás kedden az után, hogy idős emberre esett egy magyar vizsla egy ötödik emeleti lakás ablakából Debrecenben – írja a Haon.hu megyei hírportál.