2024. május 4, szombat - Mónika

Hat év munka és számos országos siker!
2014. Május 27. 08:59, kedd | Helyi

Hat év munka és számos országos siker!

Elismerő Oklevelében részesült a Rocktár.

A Rocktár is munkahely teremtő lett
2014. Május 20. 08:31, kedd | Helyi

A Rocktár is munkahely teremtő lett

Az Európai Unió támogatásával négy pályakezdő fiatal 15 hónapig a Rocktár Élőzenei Bázisnál szerezhet tapasztalatokat.

Főiskolai tananyag lett a Rocktár
2014. Május 07. 08:15, szerda | Helyi

Főiskolai tananyag lett a Rocktár

A foglalkozás alaptémájaként a Plain-Rock Egyesület és a Rocktár története, az elmúlt hat év szakmai tapasztalatai és a Tősrock fesztivál sikeres létrehozása szerepelt.

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán
2014. Február 26. 09:04, szerda | Helyi

Zenei stúdió nyílt Kiskunfélegyházán

A Rocktár életében fontos mérföldkő ez, mert ezután profi körülmények között készíthetnek hangfelvételt a zenekarok, nem kell elutazni drága stúdiókba, sőt még koncertekről is készülhetnek felvételek.

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város
2014. Február 06. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyháza legyen inspiráló, pezsgő város

A munkaerőpiaci igényekre épülő szakképzés a célja egyebek mellett annak a programnak, aminek elindítását február 4-én, kedden, a Rocktárban megrendezett sajtótájékoztatón jelentett be Csányi József.

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán
2014. Január 31. 10:52, péntek | Helyi

Compact Disco koncert Kiskunfélegyházán

A tavalyi nyár talán legsikeresebb dalát - a We Will Not Go Down-t – jegyző Compact Disco novemberben megjelent albumával járja az országot. Ennek kapcsán jutnak el most Kiskunfélegyházára is.

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár
2014. Január 03. 14:02, péntek | Helyi

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár

Karácsony előtt a Rocktár közönségének segítségével a Sorsocskák Alapítvány 100.000,-Ft pénzadománnyal és további értékes tárgyi ajándékokkal zárta az ünnepek alatt tartó gyűjtést és jótékonysági koncertet.

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár
2013. November 21. 09:53, csütörtök | Helyi

Élőzenével jótékonykodik a Rocktár

Harmadik éve szervez jótékonysági koncertet a Rocktár november 30-án. Az idei évben Török Jánoson, egy 13 éves értelmi fogyatékos kisfiún próbál meg segíteni a szórakozóhely helyi zenekarok összefogásával.

Karai Anna a Rocktárban
2013. Július 04. 14:10, csütörtök | Helyi

Karai Anna a Rocktárban

Negyedik alkalommal került megrendezésre Kiskunfélegyházán a Rocktábor. Az idei sztárvendég az oktatók között, a The Voice TV műsorból ismert Karai Anna

2012-ben a kiskunfélegyházi Rocktár az Év Klubbja!
2013. Február 21. 14:46, csütörtök | Helyi

2012-ben a kiskunfélegyházi Rocktár az Év Klubbja!

Az Év Klubja 2012. közönségszavazáson elsöprő győzelmet aratott a Rocktár Élőzenei Bázis.