2024. május 4, szombat - Mónika

Ízlések és pofonok a korsóból, avagy az idei nyár eszement magyar sörkülönlegességei az Öreglaktanya előtt!
2017. Június 21. 21:40, szerda | Helyi

Magyarországon nagy iramban fejlődik a kézműves sörök kultúrája. Sorra nyílnak ország szerte a kisüzemi sörfőzdék.

Az ország legfiatalabb könnyűzenészei
2017. Június 21. 09:43, szerda | Helyi

Az ország legfiatalabb könnyűzenészei

Megkezdődött a VIII. Kiskunfélegyházi Rocktábor, az ország egyik legnagyobb létszámú, kifejezetten gyermekeknek szóló könnyűzenei tábora. 33 lurkó vágott neki tegnap reggel a nagy útnak a próbatermektől a színpadig.

Idén is vár a Rocktábor!
2017. Május 21. 11:00, vasárnap | Helyi

Idén is vár a Rocktábor!

Május 18-án (csütörtökön) már megkezdte a toborzást a Rocktár növendékeinek zenekara.

Kemény hab alatt rejtőző folyékony arany
2017. Május 11. 16:24, csütörtök | Helyi

Kemény hab alatt rejtőző folyékony arany

Idén rendhagyó módon nem a Kiskun Múzeumban, hanem a Rocktár előtti Kossuth utcai részen lesz megtartva a Félegyházi Jótékonysági Kézműves Sörfesztivál július 21-23-án.

A Bluesvilágbajnok Kiskunfélegyházán koncertezik!
2017. Május 08. 11:38, hétfő | Helyi

A Bluesvilágbajnok Kiskunfélegyházán koncertezik!

Rocktár a hajón
2017. Április 26. 08:25, szerda | Helyi

Rocktár a hajón

„Szeged és a popkultúra” címmel tartott közös előadást Budapesten április 21-én Ónodi Árpád, a Rocktár vezetője és Darvasi Líviusz szegedi rendezvényszervező.

Nagy Farsangi Horrorkvíz a Rocktárban – bemutatkozik a CreepyShake szerkesztősége
2017. Február 16. 13:44, csütörtök | Helyi

A CreepyShake weboldala több mint két éve indult el azzal a céllal, hogy összefogjon minden olyan témakört, amely a horrorrajongókat érdekelheti.

Ismét úton a kavalkád: Anna and the Barbies koncert Kiskunfélegyházán!
2017. Február 14. 20:26, kedd | Helyi

Ismét úton a kavalkád: Anna and the Barbies koncert Kiskunfélegyházán!

Kiskunfélegyházán a Rocktárba látogat friss dalával hóna alatt az Anna and the Barbies február 18-án, előzenekar a Jónás Vera Experiment, vendégként pedig a LOYAL zenekar csatlakozik a színes társasághoz.

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán
2017. Január 23. 15:31, hétfő | Helyi

Első Slam Poetry est Kiskunfélegyházán

Január huszonhetedikén várunk minden félegyházi és nem félegyházi fiatalt, középkorút és az idősebb korosztályt, aki kulturálódni szeretne, vagy egy új értékekkel teli közösség tagja lenni.

Az év utolsó jó cselekedete: segélykoncert a Rocktárban
2016. December 19. 12:34, hétfő | Helyi

Az év utolsó jó cselekedete: segélykoncert a Rocktárban

2016. december 29-én segélykoncert lesz Korond testvértelepülésünk leégett Atyhai Templomának újjáépítésére a Rocktárban.

Négy év után újra Republic Kiskunfélegyházán!
2016. December 12. 08:37, hétfő | Helyi

Négy év után újra Republic Kiskunfélegyházán!

A Republic 2012 őszén járt nálunk utoljára.

Évzáró Növendékkoncert a Rocktár történetében először
2016. December 05. 15:27, hétfő | Helyi

Évzáró Növendékkoncert a Rocktár történetében először

Rocktár Élőzenei Bázis eddig nyolc éves történetében először évzáró NÖVENDÉKKONCERTET tart 2016. december 9-én, pénteken 19 órakor, hogy megmutassuk, nálunk "miből is lesz a cserebogár".