2024. április 19, péntek - Emma

Több százezer érintettje lehet Magyarországon a csomagküldős sms-csalásnak
2021. Március 26. 13:07, péntek | Belföld

Több százezer érintettje lehet Magyarországon a csomagküldős sms-csalásnak

Több ezer, de akár több százezer érintettje is lehet az új, csomagküldős sms-csalásnak Magyarországon, de a kárt szenvedők száma valószínűleg elenyésző

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte
2019. November 22. 14:05, péntek | Helyi

Megtetszett neki a nő és önkielégítést végzett előtte

A 47 éves vádlott szeptember 7-én reggel Kiskunfélegyházán a vasútállomáson meglátott egy fiatal nőt, és mivel megtetszett neki a sértett, követni kezdte a Kossuth utcán a városközpont irányába.

Két órán belül rendőrkézen
2019. Február 01. 10:58, péntek | Helyi

Két órán belül rendőrkézen

A kiskunfélegyházi nyomozók őrizetbe vették azt a férfit, aki a gyanú szerint elfogása előtt erőszakkal egy telefont vett el egy utcán sétáló sértettől.

Lezárt akta: 17 éve ölt
2016. Október 04. 08:04, kedd | Helyi

Lezárt akta: 17 éve ölt

A Bács-Kiskun megyei rendőrök vádemelést javasolnak azzal a 40 éves férfival szemben, aki a nyomozás adatai szerint 1999-ben megerőszakolt, majd megfojtott egy 31 éves kiskunfélegyházi nőt.

Bántalmazás Kiskunfélegyházán
2015. November 21. 16:40, szombat | Helyi

Bántalmazás Kiskunfélegyházán

A nyomozók azonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 19 éves kiskunfélegyházi férfit.

Őrizetben a rablás másik gyanúsítottja
2015. Szeptember 11. 12:34, péntek | Helyi

Őrizetben a rablás másik gyanúsítottja

Beazonosították a kecskeméti rendőrök azt a kiskunfélegyházi 21 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint - korábban elfogott társával együtt - egy 71 éves alvó férfit rabolt ki.

Időseket károsítottak meg többek között Kunszálláson is
2015. Augusztus 11. 16:01, kedd | Helyi

Időseket károsítottak meg többek között Kunszálláson is

A helyi önkormányzat munkatársaként bemutatkozó nő felkereste a 76 éves kunszállási sértettet, hogy lakástámogatás megítélése érdekében az ingatlan melléképületeit szeretnék megtekinteni.

Helvécián megkéselte a gazdát egy román vendégmunkás
2015. Április 08. 09:04, szerda | Kék hírek

Helvécián megkéselte a gazdát egy román vendégmunkás

Életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt emelt most vádat egy 44 éves román állampolgárságú férfi ellen a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség.

Megszúrta vendéglátóit
2015. Január 01. 12:47, csütörtök | Helyi

Megszúrta vendéglátóit

Őrizetbe vették a kecskeméti rendőrök az 55 éves gyanúsítottat.

Lezárt akta: Elvitte, összetörte, hátrahagyta
2014. Október 23. 07:19, csütörtök | Helyi

Lezárt akta: Elvitte, összetörte, hátrahagyta

Jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya ismeretlen tettes ellen.

2012. Április 26. 07:15, csütörtök | Kék hírek

Ököllel támadt, mert le akarták kapcsolni az áramot

A Kecskeméti Városi Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt nyújtott be vádiratot egy kecskeméti vállalkozó ellen, mert a férfi megütötte az áramszolgáltató egyik alkalmazottját.

2012. Április 25. 07:15, szerda | Kék hírek

Elítélték a pofozkodó rendőrt, de maradhat a testületnél

Társait hamis tanúzással vádolhatják meg