2024. április 25, csütörtök - Márk

Kemény hétvégén vannak túl a Koppányok
2016. Május 24. 09:18, kedd | Helyi

Kemény hétvégén vannak túl a Koppányok

Sűrű hétvége volt a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE tagjainak. Május 21.-én szombaton is és 22.-én vasárnap is versenyen voltak.

Betörtek egy templomba Szolnokon
2016. Április 12. 07:56, kedd | Kék hírek

Betörtek egy templomba Szolnokon

Betörtek Szolnokon az újvárosi Szentlélek-templomba, a vandálok által okozott kár körülbelül félmillió forint - közölte a Kőrösi úti katolikus temető bejáratánál levő templom plébánosa hétfőn az MTI-vel.

Dühöngő lövöldözőt fogtak Szolnokon
2016. Március 30. 07:40, szerda | Belföld

Dühöngő lövöldözőt fogtak Szolnokon

Dühöngő, késsel hadonászó és lövöldöző férfit fogott el a rendőrség kedden este Szolnokon - közölte a police.hu-n a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.

Gázolás miatt késnek a vonatok a szolnoki vonalon
2016. Március 04. 07:44, péntek | Kék hírek

Gázolás miatt késnek a vonatok a szolnoki vonalon

Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Újszász-Szolnok vonalon - tájékoztatta a Mávinform péntek reggel az MTI-t.

Elsüllyedt bőgőshajók maradványaira bukkantak a Tiszában
2015. Szeptember 29. 07:13, kedd | Belföld

Elsüllyedt bőgőshajók maradványaira bukkantak a Tiszában

Szolnok egykori hajós életének tárgyi emlékeire, két elsüllyedt bőgőshajó maradványaira bukkantak minap helyi lakosok a Tisza alacsony vízállásának köszönhetően a Belvárosi nagytemplomnál levő folyószakaszon

Tankok lepték el a szolnoki pályaudvart
2015. Augusztus 23. 12:00, vasárnap | Belföld

Tankok lepték el a szolnoki pályaudvart

Tankokat és más harci járműveket fotózott az origo.hu kolléganője a szolnoki vasútállomáson szombat délután.

250 kilós kenyeret sütnek Szent István ünnepére
2015. Augusztus 16. 17:00, vasárnap | Bulvár

250 kilós kenyeret sütnek Szent István ünnepére

A Kárpát-medence kenyereként egy 250 kilós cipót sütnek Szent István napjára Szolnokon, majd felszentelése után szétosztják az ünneplők között.

Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Szolnok vonalon
2015. Március 03. 09:32, kedd | Belföld

Gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Szolnok vonalon

A Budapest-Szolnok vonalon 15-20 percet késnek a szerelvények kedd délelőtt, mert Maglód és Gyömrő között a vonat halálra gázolt egy embert - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.

Öt koncert a Szolnoki Szimfonikus Nyár programjában
2013. Július 23. 08:11, kedd | Belföld

Öt koncert a Szolnoki Szimfonikus Nyár programjában

Parti-túra címmel öt különleges zenei eseményből álló rendezvénysorozat várja a szabadtéri koncertek kedvelőit augusztusban Szolnokon, a Tiszai hajósok terén.

Első lett Simon Gergely a RISZI Kupán
2013. Március 25. 12:43, hétfő | Helyi sport

Első lett Simon Gergely a RISZI Kupán

Hétvégén, Szolnokon került megrendezésre a RISZI kupa műfalmászó verseny.

2012. Május 31. 07:07, csütörtök | Belföld

Szolnok lett a legélhetőbb város

Miután tavaly ősszel az Index kiderítette, hogy Magyarország városai közül Ózdon a legrosszabb élni, egy új felmérés megtalálta a legjobb helyet is. Idén Szolnok lett a legélhetőbb magyar város.

2012. Május 29. 14:17, kedd | Sport

Bajnok a Szolnok

A címvédő Szolnok történetének negyedik aranyérmét szerezte meg a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a döntő negyedik mérkőzésén 102–84-re legyőzte a vendég Szombathelyt, így 3–1-es összesítéssel megnyerte a párharcot.