2024. április 19, péntek - Emma

Dorka baba volt idén az első Bács-Kiskun megyei újszülött
2016. Január 02. 13:00, szombat | Helyi

Dorka baba volt idén az első Bács-Kiskun megyei újszülött

A Kecskeméti Megyei Kórházban 2016. január 01-jén 0 óra 50 perckor született meg Oláh Dorka, az év első Bács-Kiskun megyei kisbabája.

237 baba született idén Kiskunfélegyházán
2015. December 17. 12:03, csütörtök | Helyi

237 baba született idén Kiskunfélegyházán

Kiskunfélegyháza vezetése minden évben karácsony közeledtével köszönti legújabb polgárait.

Újszülött halála miatt emeltek vádat két szentesi orvossal szemben
2015. Május 05. 09:20, kedd | Belföld

Újszülött halála miatt emeltek vádat két szentesi orvossal szemben

Egy újszülött 2012-es halála miatt emelt vádat az ügyészség a szentesi kórház két szülész-nőgyógyászával szemben – tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.

Az első fotó a kis hercegnőről!
2015. Május 03. 11:00, vasárnap | Külföld

Az első fotó a kis hercegnőről!

Hazatért szombat este Katalin cambridge-i hercegnő és délelőtt világra jött kislánya. A hercegnő - Vilmos herceg hitvese - alig fél napot töltött a londoni St. Mary's kórház szülészeti magánklinikáján.

10+1 érdekes tény a csecsemőkről
2015. Február 22. 19:00, vasárnap | Helyi

10+1 érdekes tény a csecsemőkről

Minden újszülött baba egy kis csoda, amely naponta szolgáltat újabb és újabb meglepetéseket a fejlődése során. Íme most néhány olyan meglepő tény, amiről valószínűleg sejtelme sincs a legtöbb kismamának.

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét
2014. November 28. 17:55, péntek | Helyi

Megszülte, majd bántalmazta gyermekét

Emberölés bűntett kísérlete miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

2012. Március 29. 07:07, csütörtök | Belföld

10 dolog, amit az újszülöttekről tudni kell

A Fox News-nak nyilatkozó egyik gyermekorvos elmondta: ő minden újszülöttel érkező anyukát és apukát ellát néhány kulcsfontosságú tudnivalóval, mielőtt elengedi őket.

2011. November 16. 14:21, szerda | Belföld

Szülés után nem szabad azonnal elvágni a köldökzsinórt

A legfrissebb kutatások szerint egy újszülött számára az a legjobb, ha a szülés után csak néhány perccel, és nem azonnal vágják el a köldökzsinórt.