2024. május 3, péntek - Tímea

Veszélyes szobanövényeink
2015. Január 31. 11:00, szombat | Bulvár

Veszélyes szobanövényeink

Valóban gyönyörűek és kellemes hangulatot teremtenek a lakásban, ám nem árt vigyázni velük. Az alábbiakban felsoroltuk mire érdemes vigyázni egy-egy szobanövényünk esetében.

Télen pihenő virágunk
2014. November 22. 11:00, szombat | Helyi

Télen pihenő virágunk

Ha nem is alusznak téli álmot, novembertől-márciusig nyugalomban szeretnék tölteni idejüket szobai kaktuszaink.

Virágosabb lesz a városközpont
2014. Május 20. 15:07, kedd | Helyi

Virágosabb lesz a városközpont

Tíz darab úgynevezett „virágoszlopot” helyeznek el a városközpontban. A virágtartókba muskátlik és balkonnövények kerülnek.

A világ legjei 3.
2013. Szeptember 29. 18:00, vasárnap | Külföld

A világ legjei 3.

Leg, leg, leg... a nagyvilág \"legjei\"!

A városházán járt a legszebb birkózólány
2013. Július 09. 09:34, kedd | Helyi

A városházán járt a legszebb birkózólány

Egy csokor virággal köszöntötte július 8-án Vidéki Nikolettet, a Kiskunfélegyházi Vasas háromszoros országos bajnokát, a sportág legszebbjének választott lányt Kapus Krisztián polgármester

Virágtolvajok jártak a Darvas téri oviban
2013. Május 22. 09:45, szerda | Helyi

Virágtolvajok jártak a Darvas téri oviban

Közel negyvenezer forint értékű balkonnövényt vittek el ismeretlen tettesek vasárnap éjszaka a Darvas téri Százszorszép Óvoda udvaráról

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán
2013. Április 21. 11:36, vasárnap | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

Tavaszi virágünnep zajlott április 20-án a Városi Könyvtár és Művelődési Központ, a Városi Önkormányzat és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szervezésében Kiskunfélegyházán

Legyen virágosabb városunk!
2013. Április 18. 12:08, csütörtök | Helyi

Legyen virágosabb városunk!

„Legyen virágosabb városunk” címmel hirdeti meg immár harmadik alkalommal Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata a Virágos Kiskunfélegyházáért mozgalom versenyét

2012. Május 11. 14:09, péntek | Belföld

Versenyben a Virágos Magyarországért

A Virágos Magyarországért Szervező Bizottsága meghirdeti a 2012. évi Virágos Magyarországért versenyt...

2012. Május 09. 07:13, szerda | Kék hírek

Természetkárosítás érte a Sóstói-erdőt

Ismeretlenek letépték és elvitték a rendkívül ritka, fokozottan védett magyar nőszirom virágzó hajtásait a nyíregyházi Sóstói-erdőben; az erdészet természetkárosítás miatt rendőrségi feljelentést tett.

2012. Május 06. 07:13, vasárnap | Bulvár

Horváth Éva nagy meglepetést okozott

Az év egyik legszebb napja az anyák napja. Ez az ünnep a sztároknak is szent. Horváth Éva köszöntéssel ébreszti édesanyját.