2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kozák Imréé lett Kiskunfélegyháza abszolút bajnoki címe
2013. December 23. 11:27, hétfő |

Kozák Imréé lett Kiskunfélegyháza abszolút bajnoki címe

Évzáró versenyét rendezte meg december 21-én XI. Sébi-kupa (I. Szabó József emlékverseny) címmel a Séberger SC a Darvas iskolában.

Az Astra nyerte el a PERSECUTOR Karácsonyi Kupát
2013. December 23. 10:18, hétfő |

Az Astra nyerte el a PERSECUTOR Karácsonyi Kupát

December 22-én, vasárnap 10 órától folytatódott a négy csapat „randevúja” a KÉSZ Arénában.

Fellobbant a negyedik adventi gyertya lángja
2013. December 22. 18:41, vasárnap |

Fellobbant a negyedik adventi gyertya lángja

A város legfiatalabb polgára, Szabó Csenge szülei és városunk legidősebb polgára, a száznégy esztendős Kurgyis Lajosné Juliska néni lobbantotta lángra december 21-én az adventi koszorú negyedik gyertyájának lángját

Fekvenyomó emlékverseny a Darvasban
2013. December 21. 16:29, szombat |

Fekvenyomó emlékverseny a Darvasban

Évzáró versenyét rendezte meg ma (december 21-én) XI. Sébi-kupa (I. Szabó József emlékverseny) címmel a Séberger SC a Darvas iskolában.

Átadták a megújult Csólyosi utat
2013. December 21. 13:48, szombat |

Átadták a megújult Csólyosi utat

Elkészül a Csólyosi út alapjának javítása. A munkálatok 3,5 millió forintba kerültek. A költségeket az önkormányzat és a Hungary Meat Kft. állta.

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában
2013. December 20. 16:52, péntek |

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában

Ebéddel és ajándékkal kedveskedett december 20-án karácsony alkalmából a Családok Átmeneti Otthona lakói számára az Összefogás az Élhetőbb Vidékért Közhasznú Egyesület és Demokrácia és Szolidaritás Félegyháza Alapítvány.

300 millió forintos karácsonyi ajándékot kapott városunk
2013. December 20. 15:11, péntek |

300 millió forintos karácsonyi ajándékot kapott városunk

300 millió forint vissza nem térítendő támogatásban részesült Kiskunfélegyháza városa a Kormány december 17-én hozott határozata értelmében.

Körzeti megbízottak és kutyás rendőr a migránsok nyomában
2013. December 20. 12:55, péntek |

Körzeti megbízottak és kutyás rendőr a migránsok nyomában

A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a hazánkban illegálisan tartózkodó külföldi állampolgárokat.

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok
2013. December 20. 11:31, péntek |

Budapesten arattak sikert a félegyházi fúvósok

Budapesten, a MOM Kulturális Központban koncertezett december 16-án a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar.

Tavasszal újra indulhat a városi mozi
2013. December 20. 09:09, péntek |

Tavasszal újra indulhat a városi mozi

Öt esztendőre köt üzemeltetési szerződést az önkormányzat a Pannon 2001 Mozgókép Kft.-vel.

Tizenegymilliót fordítottak az intézmények állagmegóvására
2013. December 19. 17:51, csütörtök |

Tizenegymilliót fordítottak az intézmények állagmegóvására

Megújult a KAPOCS Szociális, Gyermekvédelmi és Egészségügyi Intézmény Kiskunfélegyháza Családok Átmeneti Otthona, az Alpári úti hajléktalanszálló és a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény telephelye.

Ajándékokat kaptak a Családok Átmeneti Otthonának lakói
2013. December 19. 11:32, csütörtök |

Ajándékokat kaptak a Családok Átmeneti Otthonának lakói

Immáron ötödik alkalommal szervezett gyűjtést a rászoruló családoknak a városi könyvtár és a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat.