2024. április 26, péntek - Ervin

Fogászati ügyelet indul februártól, napi négy órában
2014. Január 15. 16:52, szerda |

Fogászati ügyelet indul februártól, napi négy órában

Fogászati ügyelet indul február 1-jétől a kiskunfélegyházi és a gátéri lakosok számára. A betegeket napi négy órában fogadják a Pulpa Egészségügyi Bt. Dobó utcai rendelőjében.

Folytatódik a bajnokság a női futsal NB-I-ben
2014. Január 15. 15:30, szerda |

Folytatódik a bajnokság a női futsal NB-I-ben

A hétvégén folytatódik a bajnokság, a 13. fordulóban a bajnoki táblázat listavezetője a 8. helyen álló Tolna-Mözs csapatát fogadja.

Élő példaképeink megismerése
2014. Január 15. 13:02, szerda |

Élő példaképeink megismerése

Az idei év első ülését tartotta ma (január 15-én) a Kiskunfélegyházi Értéktár Bizottság. Az ülésen a hungarikum pályázatokról, a beérkezett javaslatokról és a gyűjtés folyamatáról esett szó.

Munkahelyteremtés 2014
2014. Január 15. 09:51, szerda |

Munkahelyteremtés 2014

E címmel tart munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

Francis Macomber rövid boldogsága
2014. Január 15. 08:20, szerda |

Francis Macomber rövid boldogsága

Ernest Hemingway két remekbe szabott afrikai novellájának egyike, az 1936-ban írt Francis Macomber rövid boldogsága volt a témája a Könyvek Klubja Olvasókör január 14-i foglalkozásának.

Tavasszal folytatódnak a fapótlások
2014. Január 14. 14:22, kedd |

Tavasszal folytatódnak a fapótlások

Több mint száz facsemetét ültettek el az ősz folyamán a szakemberek, pótolva azokat a fákat, melyek a nyolc városrészt érintő szennyvízcsatorna építésnek „estek áldozatul”.

Emléktorna Csikós József „Csiki” tiszteletére
2014. Január 13. 16:47, hétfő |

Emléktorna Csikós József „Csiki” tiszteletére

Második alkalommal rendezni meg a Csikós József Emléktornát a Kiskunfélegyházi HTK.

Összekötő út a Kis-Szegedi és az 5. számú főút között
2014. Január 13. 14:55, hétfő |

Összekötő út a Kis-Szegedi és az 5. számú főút között

Rövidesen megoldódhatnak a Gyémánt lakóparkban és a környékben lakók közlekedési problémái.

Elbontották a karácsonyi díszeket
2014. Január 13. 13:51, hétfő |

Elbontották a karácsonyi díszeket

Néhány nappal vízkereszt után bontották el a város karácsonyfáját és leszedték a Kossuth utca ünnepi díszeit.

Mire jó a tökmagolaj?
2014. Január 12. 15:46, vasárnap |

Mire jó a tökmagolaj?

Gyógyászati célra elsősorban a héj nélküli magvakból származó tökmagolaj alkalmas. Élettani és orvosi szempontból a legértékesebb a hidegsajtolással nyert olaj.

A polgári bál volt a báli szezon nyitórendezvénye
2014. Január 12. 13:45, vasárnap |

A polgári bál volt a báli szezon nyitórendezvénye

Sikeres éveket tudhat maga mögött Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata.

Bországgyűlés Ópusztaszeren
2014. Január 11. 16:27, szombat |

Bországgyűlés Ópusztaszeren

Magyarország első számú bortalálkozójának ad otthont január 19-én (vasárnap) a Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark.