2024. május 8, szerda - Mihály

Vízkereszti kórusfesztivál
2014. Január 05. 14:19, vasárnap |

Vízkereszti kórusfesztivál

A város kórusainak részvételével rendez kórusfesztivált január 6-án 16.30 órai kezdettel a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete a Szent István templomban.

Fóliasátor égett Petőfiszálláson
2014. Január 04. 12:11, szombat |

Fóliasátor égett Petőfiszálláson

Tűzesethez riasztották a kiskunfélegyházi és a kecskeméti hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot december 2-án.

Halálos közúti közlekedési baleset történt Kiskunfélegyháza és Jászszentlászló között
2014. Január 04. 11:00, szombat |

A szolgálati helyükre tartó, a Készenléti Rendőrség állományában szolgálatot teljesítő rendőrök vették észre 2014. január 4-én 7 óra 3 perckor az összetört személygépkocsit.

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár
2014. Január 03. 14:02, péntek |

Török Jánoska gyógyulásáért összefogott a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár

Karácsony előtt a Rocktár közönségének segítségével a Sorsocskák Alapítvány 100.000,-Ft pénzadománnyal és további értékes tárgyi ajándékokkal zárta az ünnepek alatt tartó gyűjtést és jótékonysági koncertet.

Petőfi emlékek a könyvtárban
2014. Január 03. 12:22, péntek |

Petőfi emlékek a könyvtárban

Kamarakiállítás nyílt Petőfi Sándor születésének 191. évfordulója alkalmából a városi könyvtárban dr. Tarjányi József, a Petőfi Sándor Alma Mater Társaság alapítója, a Petőfi Emlékbizottság tagja gyűjteményéből.

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára
2014. Január 02. 14:44, csütörtök |

„Szeretetillatot” hozott Rákász Gergely Kiskunfélegyházára

Rákász Gergely orgonaművész adventi hangversenyének adott otthont december 29-én a kiskunfélegyházi művelődési központ.

Folytatódnak az úthelyreállítások
2014. Január 02. 14:17, csütörtök |

Folytatódnak az úthelyreállítások

Befejeződött a nyolc városrészt – Bikahegy, Molnár telep, Bankfalu, Kossuthváros, Zöldmező lakótelep, Kertváros, Móraváros, Aranyhegy – érintő szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése Kiskunfélegyházán.

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei
2014. Január 02. 09:20, csütörtök |

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában három könnyű sérüléssel járó, valamint öt anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset történt.

Petőfi Sándorra emlékezett Kiskunfélegyháza
2013. December 31. 20:52, kedd |

Petőfi Sándorra emlékezett Kiskunfélegyháza

Petőfi Sándor születésének 191. évfordulója alkalmából szervezett programot ma (december 31-én) Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Emlékbizottság, valamint a Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ.

XXII. Szilveszteri Futóverseny a Kossuth utcán
2013. December 31. 18:55, kedd |

XXII. Szilveszteri Futóverseny a Kossuth utcán

2013. december 31-én 22. alkalommal rendezte meg hagyományos Szilveszter napi futóversenyét a Szuperinfó Futóklub, idén is nagy sikerrel.

Guinnes rekorder királyi szakácsok
2013. December 30. 15:07, hétfő |

Guinnes rekorder királyi szakácsok

A félegyházi Amatőr Királyi Szakácsok Egyesületének tagjai gondoskodtak idén az innivalóról és a kalácsról az adventi gyertyagyújtásokon, a Petőfi lakótelepi Mikulás rendezvényen és főztek gulyáslevest a rászorulóknak.

Tájékoztató tűzijáték termékek év végi vásárlásáról és felhasználásáról
2013. December 29. 11:56, vasárnap |

Tájékoztató tűzijáték termékek év végi vásárlásáról és felhasználásáról

Mikor, hogyan és milyen pirotechnikai eszközöket lehet használni?