2024. szeptember 16, hétfő - Edit

Meglepetésre az Astra kikapott a sereghajtótól
2014. Január 23. 21:41, csütörtök |

Meglepetésre az Astra kikapott a sereghajtótól

A női Futsal NB I 14. fordulójának szerdára előrehozott mérkőzésén a Szombathelyi Egyetemi SE 3-1-re legyőzte az addig százszázalékos Astra Kiskunfélegyházi Bulls csapatát.

Szoboravató a Platán iskolában
2014. Január 23. 16:02, csütörtök |

Szoboravató a Platán iskolában

A magyar kultúra napja alkalmából tartottak ünnepséget január 22-én a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tanintézményben.

Fémcsavarokat állítottak az úttestre
2014. Január 23. 13:31, csütörtök |

Fémcsavarokat állítottak az úttestre

Közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Kecskeméti Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti egy 15 és egy 16 éves lakiteleki lakos fiatalember ellen.

Himnuszmondó verseny a magyar kultúra napján
2014. Január 22. 15:50, szerda |

Himnuszmondó verseny a magyar kultúra napján

A magyar kultúra napjának közös megünneplésére hívta a város középiskolás tanulóit a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület irodalmi szekciója idén is.

Újabb szolgálati járművet kapott a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
2014. Január 21. 16:09, kedd |

A takarékos gazdálkodásnak és a pályázati sikernek köszönhetően négy szolgálati járművet vásárolt az elmúlt három hónapban a város.

Piaci árak Kiskunfélegyházán
2014. Január 21. 13:35, kedd |

Piaci árak Kiskunfélegyházán

A Béke téri piac árai

Fórum a munkáltatóknak
2014. Január 21. 11:30, kedd |

Fórum a munkáltatóknak

Munkahelyteremtés 2014” címmel tartott munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.

A bajnoki címre hajt a KHTK
2014. Január 21. 10:06, kedd |

A bajnoki címre hajt a KHTK

A tavaszi szezon célkitűzése a meglévő 6 pontos hátrány ledolgozásával ismét elhódítani a bajnoki címet.

Heteken belül felszerelik a térfigyelő
2014. Január 21. 08:15, kedd |

Heteken belül felszerelik a térfigyelő

Kiskunfélegyháza városa 10 millió forintot hitelez öt darab térfigyelő kamara felszereléséhez.

Olcsóbb lett a mosás a Szivárványban
2014. Január 20. 17:06, hétfő |

Olcsóbb lett a mosás a Szivárványban

Vállalkozásban működik januártól a Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény mosodája. A kiszervezésnek köszönhetően az intézmény több mint 150 ezer forintot takarít meg az idei évben

Pert nyert az önkormányzat
2014. Január 20. 14:26, hétfő |

Pert nyert az önkormányzat

Elutasította dr. Csölle Yvette, a város egykori jegyzőjének keresetét a Kecskeméti Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

Első hely Kunszentmártonban
2014. Január 20. 09:42, hétfő |

Első hely Kunszentmártonban

A hétvégén Kunszentmártonban lépett pályára a Kiskunfélegyházi HTK U9-es korosztályú csapata. A fiatal labdarúgók mindhárom mérkőzést megnyerték és az első helyen végeztek.