2024. április 24, szerda - György

Szívesen dolgozunk nőkkel, de férfi főnököt akarunk
2016. Október 18. 09:10, kedd | Helyi

Szívesen dolgozunk nőkkel, de férfi főnököt akarunk

A munkavállalók szerint a nők azonos pozícióban is kevesebbet keresnek a férfiaknál, a bérolló a vezető pozíciókban még szélesebbre nyílik

Kell egy kis áramszünet! - Mit javasol a szakember?
2016. Augusztus 23. 08:17, kedd | Helyi

Kell egy kis áramszünet! - Mit javasol a szakember?

MÍG AUGUSZTUS VÉGÉN sokunknak már csak emlék a szabadság, addig mások éppen a nyárutóra időzítik a jól megérdemelt pihenést.

2015. Október 29. 12:52, csütörtök | Helyi

Friss állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztályának állásajánlatai 2015. október 26-tól az alábbiakban olvashatók.

Mégis ki marad itthon?
2015. Augusztus 24. 09:55, hétfő | Helyi

Mégis ki marad itthon?

Elszálltak az fővárosi albérletárak, a lakásmegosztókra rászállt az adóhatóság, a pincérek és hentesek után viszont külföldi munkát vállalnak a mozdonyvezetők és a varrónők is.

Maximalizálták a Magyarországon foglalkoztatható nem uniós állampolgárok számát
2015. Július 04. 05:00, szombat | Belföld

Maximalizálták a Magyarországon foglalkoztatható nem uniós állampolgárok számát

Meghatározta a Magyarországon egyidejűleg foglalkoztatható harmadik országbeli - Európai Unión kívüli - állampolgárok legmagasabb létszámát a nemzetgazdasági miniszter a Magyar Közlönyben megjelent rendeletben.

2015. Június 15. 08:41, hétfő | Helyi

Friss állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának június 12-én nyilvántartott állásajánlatai cikkünkben olvasható.

2015. Május 11. 10:17, hétfő | Helyi

Friss állásajánlatok

Tekintse meg a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának legfrissebb állásajánlatait.

Csak minden negyedik munkahelyen van biztosított pihenőidő
2015. Május 03. 05:00, vasárnap | Belföld

Csak minden negyedik munkahelyen van biztosított pihenőidő

Kevés időt töltenek pihenéssel a magyar dolgozók, a legkevesebbet a fizikai alkalmazottak alszanak, ők a 6-7 órás országos átlagnál is kevesebbet.

Mezőgazdasági idénymunka bejelentése
2015. Május 02. 17:00, szombat | Helyi

Mezőgazdasági idénymunka bejelentése

A Dél-alföldi régióban jellemző a mezőgazdasági idénymunkások foglalkoztatása. A mezőgazdasági idénymunkára a munkaszerződés szóban is megköthető, de a foglalkoztatónak ezt be kell jelentenie.

Jár a végkielégítés, ha jogutód nélkül szűnik meg egy cég?
2015. Január 11. 16:00, vasárnap | Belföld

Jár a végkielégítés, ha jogutód nélkül szűnik meg egy cég?

Egy cég jogutód nélküli megszűnésekor mennyit kell fizetni a munkavállalóinknak? Jár-e nekik a béren felül egyéb juttatás, ha a vállalkozás fizetésképtelen?

2012. Május 29. 07:01, kedd | Belföld

Autós demonstráció a légiközlekedésért

Autós demonstrációt tartanak a repülőtéri dolgozók május 29-én, kedden a Liszt Ferenc Repülőtér bezárásra ítélt I. terminálja előtti főútvonal-szakaszon.

2012. Május 22. 07:07, kedd | Belföld

Kedden fizetik ki a Malév-dolgozók áprilisi bérét

Kedden utalják a Malévesek áprilisi bérét – derül ki a légitársaság hétfői tájékoztatásából.