2024. április 29, hétfő - Péter

Képek és alkotások, melyek jól érzik magukat egymás között
2016. Március 05. 09:00, szombat | Helyi

Képek és alkotások, melyek jól érzik magukat egymás között

A Körös-Körül Művészetért Egyesület a Holló László Képzőművész kör közreműködésének köszönhetően Kiskőrösről hozta el szobor és kép válogatását, hogy megmutassák a félegyházi művészet kedvelőknek is tagjaik alkotásai

Idegenben nyert a KHTK
2015. Augusztus 25. 05:47, kedd | Helyi sport

Idegenben nyert a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 2. fordulójában Kiskőrösön lépett pályára a félegyházi csapat. Kiskőrös LC – Kiskunfélegyházi HTK 0 – 2 (0-1)

Kiskőrösön buktak a számlagyárosok
2015. Június 02. 09:16, kedd | Belföld

Kiskőrösön buktak a számlagyárosok

Kiskőrösön működtették azt a számlagyárat, mely magyar és szlovák elkövetők közreműködésével hazai cégeknek nagyüzemben állította ki a fiktív számlákat.

Versenyfutás az aranyéremért
2015. Május 24. 11:42, vasárnap | Helyi sport

Versenyfutás az aranyéremért

A megyei I. osztályú bajnokság 28. fordulójában a 9. helyen álló Kiskőrös csapatát fogadta a listavezető. A legfontosabb céljuk volt, hogy hazai környezetben begyűjtsék a három pontot.

Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön
2015. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön

Május 16-án és 17-én várja a helybélieket és a messzebbről érkezőket egyaránt az Alföld egyik legnagyobb tavaszi eseménye, az Országos Rétes- és Gasztronómiai Fesztivál Kiskőrösön.

Baleset az 53-as számú főúton
2014. Június 22. 12:13, vasárnap | Kék hírek

Baleset az 53-as számú főúton

Kiskőrös és Akasztó között, 2014. június 22-én 11 óra 10 perckor két személygépkocsi - melyek közül ez egyikhez utánfutó volt kapcsolva - eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött.

Magabiztos győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2014. Március 02. 16:29, vasárnap | Helyi sport

Magabiztos győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 16. fordulójában a negyedik helyen álló Kiskőrös csapatát fogadta a KHTK.

2011. November 30. 07:18, szerda | Kék hírek

Látta Danyi Rolandot?

Körözést rendelt el a Kiskőrösi Rendőrkapitányság bűnügyi osztálya Danyi Roland ellen – tudatta az MNO-val a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.

2011. Október 06. 14:25, csütörtök | Belföld

Retroncsok - a szocializmus autói Kiskőrösön

Négy héttel prolongálva! Akik eddig kihagyták, november 3-ig azok is megnézhetik Kiskőrösön a szocializmus korszakának autóit bemutató „Retroncsok” kiállítást.

2011. Szeptember 13. 07:25, kedd | Belföld

Kiskőrös Magyarország legkedveltebb borvidéki települése

Kiskőrös városa nyerte az ország legnépszerűbb borvidéki települése címet. A Koccintás 2011 verseny ünnepélyes díjátadójára a Budavári Borfesztivál utolsó napján került sor - tudatja a Vidékfejlesztési Minisztérium.