2024. április 16, kedd - Csongor

Kórustalálkozónak adott otthont a Batthyány Iskola
2018. Április 28. 10:45, szombat | Helyi

Kórustalálkozónak adott otthont a Batthyány Iskola

Első alkalommal rendeztek „Éneklő Ifjúság” névvel kórustalálkozót gyermekeknek városunkban.

2018. Január 02. 13:52, kedd | Helyi

"Éneklő Félegyháza" az Ótemplomban

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel meghív mindenkit a Vízkereszti Városi Kórusfesztiválra 2018. január 6-án, szombaton 15 órára az Ótemplomba.

Id. Lukács Ferenc emlékére zengtek a dalok
2017. Október 24. 08:41, kedd | Helyi

Id. Lukács Ferenc emlékére zengtek a dalok

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa hangversennyel emlékezett meg id. Lukács Ferencről, a közösség egykori alapító tagjáról, hangversenyeik, rendezvényeik lelkes, örökifjú szervezőjéről.

Három magyar zeneszerző nyerte az Európai Kóruszeneszerzői Díjat
2017. Október 05. 11:43, csütörtök | Belföld

Három magyar zeneszerző nyerte az Európai Kóruszeneszerzői Díjat

Balatoni Sándor, Gyöngyösi Levente és Tóth Péter egy-egy alkotása érdemelte ki az Európai Kóruszeneszerzői Díjat. A nyerteseket 51 európai zeneszerző kórusműve közül választották ki.

Felavatták Pálfi Gusztáv újra elkészített alkotását a PG-ben
2017. Április 05. 14:33, szerda | Helyi

Felavatták Pálfi Gusztáv újra elkészített alkotását a PG-ben

Pálfi Gusztáv korábban eltulajdonított alkotását önköltségi áron újra elkészítette a neves művész, hogy visszaadhassa az iskolának.

Közös éneklésre várja a látogatókat a Mindenki kórusa
2017. Március 01. 07:41, szerda | Belföld

Közös éneklésre várja a látogatókat a Mindenki kórusa

Közös éneklésre várja a Magyar Filmhét keretében az érdeklődőket az Oscar-díjat nyert Mindenki című rövidfilmben szereplő Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola kórusával a Cinema City Aréna moziban csütörtökön délután.

Csengő-bongó énekekkel búcsúzott a karácsony
2017. Január 08. 07:09, vasárnap | Helyi

Csengő-bongó énekekkel búcsúzott a karácsony

Január 6-án a Zenebarátok Egyesülete hangversenyre hívta az érdeklődőket a Szent István templomba.

Dalolva köszöntötték az őszt
2016. Szeptember 27. 08:28, kedd | Helyi

Dalolva köszöntötték az őszt

Kinek mit jelent az ősz? A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeptember 24-én tartott hangversenye minden érzést körülölelt, amely ősszel hatalmába keríthet minket.

Hangversennyel tisztelegtek Bárdos Lajos emléke előtt (-videoval)
2016. Április 25. 09:58, hétfő | Helyi

Hangversennyel tisztelegtek Bárdos Lajos emléke előtt (-videoval)

A 40. Bárdos Lajos Zenei Hetek alkalmából április 22-én a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa hangversenyt tartott a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Angyali énekekbe töltötték szívük melegét
2016. Január 07. 10:39, csütörtök | Helyi

Angyali énekekbe töltötték szívük melegét

Immáron 10. alkalommal kerül megrendezésre az „Éneklő Félegyháza” program keretében vízkereszti városi kórusfesztivál január 6-án.

Hangjukkal bearanyozták az ünnepi várakozást
2015. December 14. 15:42, hétfő | Helyi

Hangjukkal bearanyozták az ünnepi várakozást

December 13-án a Zenebarátok Egyesülete Adventi Koncertjével belopta az ünnepi hangulatot mindenki szívébe, aki megjelent az immáron hagyományosnak számító eseményen.

Adventi Hangverseny
2015. December 09. 15:15, szerda | Helyi

Adventi Hangverseny

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel meghív minden érdeklődőt az Adventi Hangversenyére 2015. december 13-án (vasárnap) 16:30 órára a Szent István Templomba.