2024. április 29, hétfő - Péter

A legjobb zsírégető teák
2014. Október 05. 13:21, vasárnap |

A legjobb zsírégető teák

Ezt igya, hogy gyorsuljon az anyagcseréje.

Négyet gurított a KHTK a Kunszállásnak
2014. Október 05. 06:10, vasárnap |

Négyet gurított a KHTK a Kunszállásnak

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában a tabella kilencedik helyén álló Kunszállás csapatát fogadta október 4-én a listavezető KHTK.

Ünnepi Hangverseny a Szent István templomban
2014. Október 05. 05:55, vasárnap |

Ünnepi Hangverseny a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar és az Ifjúsági Fúvószenekar koncertet tartott a Szent István templomban október 4-én a Nemzetközi Zenei Világnap alkalmából.

Fórum a városok jövőjéről, a jövő városairól
2014. Október 05. 05:37, vasárnap |

Fórum a városok jövőjéről, a jövő városairól

A fórumra érkezőket elsőként Kapus Krisztián köszöntötte, majd elmondta: Négy évvel ezelőtt 5,4 milliárd forint mínuszt örökölt meg a város, menekültünk a csőd elől, de vállaltuk, hogy megcsináljuk.

Bor- és Pálinkaünnep a Kossuthvárosban
2014. Október 04. 16:56, szombat |

Bor- és Pálinkaünnep a Kossuthvárosban

Bor- és Pálinkaünnepet tartottak ma (október 4-én) a Kossuthvárosban. A kezdeti rossz idő ellenére is jó hangulat uralkodott a rendezvényen.

Újra ebzárlat!
2014. Október 04. 16:54, szombat |

Újra ebzárlat!

Megyénkben ebzárlat és legeltetési tilalom kezdődött ma (október 4.), melynek időtartama várhatóan 2 hét. A tilalmat a rókák őszi veszettség ellni országos immunizálási kampánya miatt rendelték el.

Pezseg az élet a lakótelepen
2014. Október 04. 16:50, szombat |

Pezseg az élet a lakótelepen

Sok színes program várja a lakótelepiek és az odalátogató nézőközönséget október 4-5-én reggeltől estig.

Feladták a leckét a főzőverseny zsűrijének
2014. Október 04. 15:53, szombat |

Feladták a leckét a főzőverseny zsűrijének

Nehéz dolga volt a főzőverseny zsűrijének a X. Lakótelepi Fesztiválon. Finomabbnál finomabb különlegességek és ínyenc falatok készültek el a délelőtt folyamán.

Jó fogás a Lóúsztatónál
2014. Október 04. 15:43, szombat |

Jó fogás a Lóúsztatónál

Harminchét horgász mérte össze tudását ma (október 4-én) reggel 7 órától a délelőtt folyamán a X. Lakótelepi Horgászversenyen a Lóúsztató tavainál.

Főzőverseny a X. Lakótelepi Napok keretében
2014. Október 04. 11:56, szombat |

Főzőverseny a X. Lakótelepi Napok keretében

Ma (október 4-én) a X. Lakótelepi Napok keretében főzőversenyt rendeztek a Petőfi lakótelepen.

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat
2014. Október 04. 08:07, szombat |

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat

Három kategóriában – felnőtt egyéni, ifi-női egyéni, gyermek egyéni – mérik össze tudásukat a horgászok ma (október 4-én) délelőtt X. Lakótelepi Horgászversenyen a lóúsztatói tavaknál.

Október 4. az Állatok Világnapja
2014. Október 04. 08:00, szombat |

Október 4. az Állatok Világnapja

Az Állatok Világnapját 1931 óta ünnepeljük. Ezen a napon az állati lét minden formája ünnepelt. A világ minden táján számos templomban az október negyedikéhez legközelebb eső vasárnapon megáldják az állatokat.