2024. április 26, péntek - Ervin

Adventi programok Kiskunfélegyházán
2016. November 23. 13:10, szerda | Helyi

Adventi programok Kiskunfélegyházán

Részletes programterv 2016 Adventjére.

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik
2015. December 24. 13:00, csütörtök | Helyi

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik

Ki gondolná mennyi munka és szorgalom kellett ahhoz, hogy városunk színvonalas programokkal, rendezvényekkel és újdonságokkal tegye színesebbé mindenki számára az adventi időszakot...

Lélekmelegítők az adventi sokadalomban
2015. December 22. 09:00, kedd | Helyi

Lélekmelegítők az adventi sokadalomban

Elképzelhetetlen az adventi sokadalom fűszeres-alkoholos ital nélkül nálunk is és a szomszédainknál is.

Élő Betlehem a városközpontban
2015. December 20. 16:00, vasárnap | Helyi

Élő Betlehem a városközpontban

Jótékonysági karácsonyfa-, ruha és süteményosztás is volt a városközpontban ma (december 20-án) délelőtt.

Mindannyian hordozzuk magunkban a lángot
2015. December 20. 07:30, vasárnap | Helyi

Mindannyian hordozzuk magunkban a lángot

Mindenki hetek óta azt várta, hogy mikor gyullad már fel végre a negyedik gyertyaláng az adventi koszorún. Ez a nap pedig december 19-én elérkezett. Az adventi koszorú teljes pompájában ragyog e naptól.

Adventi körkép régiónkból
2015. December 19. 15:55, szombat | Helyi

Adventi körkép régiónkból

Kíváncsiskodva körbejártuk régiónk településeit, falvait karácsonyi motívumokat kutatva. Cikkünkből és a melléklet fotókból ízelítőt láthatnak, hol miképpen készülődnek a z év legszebb ünnepére.

Adventi koncertek a Rocktárban
2015. December 16. 08:38, szerda | Helyi

Adventi koncertek a Rocktárban

A Széljáró Balladás zenekar és a Rocktár sok szeretettel vár mindenkit december 19-én szombaton 21:00-tól egy hagyományteremtő, különleges hangszerekkel előadott, izgalmas adventi koncertre.

Hangjukkal bearanyozták az ünnepi várakozást
2015. December 14. 15:42, hétfő | Helyi

Hangjukkal bearanyozták az ünnepi várakozást

December 13-án a Zenebarátok Egyesülete Adventi Koncertjével belopta az ünnepi hangulatot mindenki szívébe, aki megjelent az immáron hagyományosnak számító eseményen.

Angyali énekek csokorba szedve
2015. December 12. 15:12, szombat | Helyi

Angyali énekek csokorba szedve

December 11-én ünnepi hangversenyt rendezett a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a Szent István templomban.

Tupperware Karácsony
2015. December 02. 18:59, szerda | Helyi

Tupperware Karácsony

A Tupperware Főzőklub háziasszonyai az ünnepi készülődés jegyében készítették el ma (december 2-án) egészséges és ízletes ételeiket

Adventi várakozás a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél
2015. November 30. 14:50, hétfő | Helyi

Adventi várakozás a Nyugdíjas Klubok Egyesületénél

Ma (november 30-án) karácsonyi készülődés jegyében töltötte el a délelőttöt a Nyugdíjas Klubok Egyesülete.

Az apostoli kettős kereszt utat mutat
2015. November 30. 09:49, hétfő | Helyi

Az apostoli kettős kereszt utat mutat

November 29-én a hagyományokhoz hűen felállításra került a Petőfi téren az apostoli kettős kereszt.