2024. április 26, péntek - Ervin

Sokan foglalták versbe, prózába a boldogtalanság és a magány érzését
2017. Április 12. 13:05, szerda | Helyi

Sokan foglalták versbe, prózába a boldogtalanság és a magány érzését

Április 11-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtár dísztermében a Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány magyar költészet napi ünnepi műsorán kerültek átadásra a vers- és prózaíró verseny díjai.

Bűnmegelőzési tábor diákoknak
2017. Április 08. 14:00, szombat | Helyi

Bűnmegelőzési tábor diákoknak

Bűnmegelőzési tábort szervez középiskolai diákoknak április 19-e és 21-e között a Natura Hungarica Alapítvány a Szalamandra Kétéltű Kutató-Mentő Alapítvány megbízásából.

Hidas Frigyes Alapítvány Jótékonysági Hangversenye
2017. Március 10. 21:17, péntek | Helyi

Hidas Frigyes Alapítvány Jótékonysági Hangversenye

Szeretettel várják Önt és kedves családját, barátait a Hidas Frigyes Alapítvány Jótékonysági Hangversenyére 2017. március 11-én 18 órakor a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola koncerttermébe.

AZ SOS GYERMEKFALVAKNAK JUTTATOTT ÉVVÉGI ADOMÁNYVONAL MINDEN FORINTJÁT MEGDUPLÁZZA A FORNETTI
2017. Március 10. 08:52, péntek | Helyi

A Fornetti fogyasztók összesen 4583 üzenetet küldtek az SOS Gyermekfalvak adományvonalára a tavalyi év utolsó másfél hónapjában.

Karácsonyi Fény Alapítvány felhívása
2016. November 12. 15:00, szombat | Helyi

Karácsonyi Fény Alapítvány felhívása

Karácsony hetében 200 fő rászoruló részére műsoros karácsonyi estet rendez az Alapítvány.

Megyei értékekkel ismerkedtek a fiatalok
2016. Október 30. 08:34, vasárnap | Helyi

Megyei értékekkel ismerkedtek a fiatalok

A kiskunfélegyházi Natura Hungarica Közhasznú Alapítvány 4 napos, értékgyűjtő rendezvényt szervezett, melyben komoly helyet kapott a Bács-Kiskun megyei értékek bemutatása is.

Újabb beteg gyermekek álmait valósította meg a Ments Életet alapítvány
2016. Szeptember 10. 13:46, szombat | Belföld

Újabb beteg gyermekek álmait valósította meg a Ments Életet alapítvány

Súlyos betegséggel küzdő gyermekek és családjuk számára szervezett sétahajózást szombaton Budapesten a Ments Életet Közhasznú Alapítvány, amely újabb három gyermek álmát váltotta valóra nagy értékű ajándékok átadásával.

Alapítvány nevében gyűjtött adományokkal csalt egy zalai férfi
2016. Május 25. 09:26, szerda | Kék hírek

Alapítvány nevében gyűjtött adományokkal csalt egy zalai férfi

Két év alatt közel 21 ezer embertől csaknem 10 millió forintot csalt ki saját maga által létrehozott alapítványával egy zalaegerszegi férfi,

Művészeti Tábor idilli környezetben
2016. Május 17. 08:36, kedd | Helyi

Művészeti Tábor idilli környezetben

\"Ismerd meg múltad, hogy legyen jövőd\" a mottója az első Pattanj Palkó népművészeti tábornak 2016 július 11-től 15-ig.

Díjazták a legsikeresebb amatőr vers- és próza alkotókat
2016. Április 12. 10:35, kedd | Helyi

Díjazták a legsikeresebb amatőr vers- és próza alkotókat

A Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány április 11-én tartotta díjkiosztó ünnepségét, melyen az Alapítvány által meghirdetett 2016-os irodalmi pályaművek kerültek díjazásra.

Válaszd a valódi élményeket!
2016. Március 09. 08:16, szerda | Helyi

Válaszd a valódi élményeket!

Egy kétéltűvel járták végig a Petőfi-lakótelepi lóúsztatót a fiatalok…

Az egészség pillérei: lelki harmónia és ideális táplálkozás
2016. Február 25. 09:27, csütörtök | Helyi

Az egészség pillérei: lelki harmónia és ideális táplálkozás