2024. április 26, péntek - Ervin

Élő szeretetláncot alkottak
2015. November 23. 09:23, hétfő | Helyi

Élő szeretetláncot alkottak

A Jobb Veled a Világ Alapítvány november 22-én vasárnap a Petőfi téren egy nagy közösséggé kovácsolta a szeretetlánc szemeihez csatlakozó, vállalkozó kedvű kiskunfélegyházi lakosokat.

Biblia a helyes táplálkozásról
2015. November 09. 14:47, hétfő | Helyi

Biblia a helyes táplálkozásról

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár egészséges táplálkozással kapcsolatos előadásra várja az érdeklődőket a Hattyúházba. 2015. november 17-én (kedd) 17 órára.

Az ajándékozáshoz nem kell keresni az alkalmat
2015. November 03. 12:58, kedd | Helyi

Az ajándékozáshoz nem kell keresni az alkalmat

Ma (november 3-án) kerültek átadásra kiskunfélegyházi Pedagógiai Szakszolgálat részére azok az eszközök és tárgyak, melyek egy jótékonysági megmozdulás kézzel fogható eredményei.

Jótékonysági Esttel segítették az árva kutyákat
2015. Szeptember 19. 09:00, szombat | Helyi

Jótékonysági Esttel segítették az árva kutyákat

A Fido Bácsi KHA szervezésében szeptember 18-án jótékonysági estet tartottak az árva kutyákért a Desperado étteremben.

Stoplis cipőben segítik a jótékony megmozdulást
2015. Augusztus 26. 18:05, szerda | Helyi

Stoplis cipőben segítik a jótékony megmozdulást

Ma (augusztus 26-án) Fejes Sándor szervezésének köszönhetően Jótékonysági Focimeccs vette kezdetét a Honvéd Sporttelepen.

Díjkiosztó Ünnepség a Költészet Világnapján
2015. Április 10. 18:54, péntek | Helyi

Díjkiosztó Ünnepség a Költészet Világnapján

Ma (április 10-én) ünnepélyes keretek között kiosztották a Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány vers- és prózaíró versenyének díjait.

Díjkiosztás a legjobb művekért
2015. Április 10. 12:39, péntek | Helyi

Díjkiosztás a legjobb művekért

Ma (április 10-én) 17 órára szeretettel várnak minden vers- és irodalomkedvelőt a Móra Ferenc Művelődési Központba a Kiskunfélegyházi Irodalmi Alapítvány díjkiosztó rendezvényére.

Rockzenével az idősekért!
2015. Március 24. 09:20, kedd | Helyi

Rockzenével az idősekért!

A húsvéti ünnepek közeledtével sokunknak eszébe jut, hogy nem mindenki tud roskadozásig megrakott asztalok mellett ünnepelni mivel lehetőségei nem adnak erre módot.

Újraélesztés – sokan még mindig nem tudják, vagy nem merik
2014. December 11. 11:51, csütörtök | Belföld

Újraélesztés – sokan még mindig nem tudják, vagy nem merik

Ma Magyarországon évente mintegy 25 000 ember esik a hirtelen szívhalál áldozatául. Az esetek 90%-ában felkészületlenségünk és félelmünk miatt meg sem próbálunk segíteni, így mire kiér a mentő, esély sem marad az életben maradásra.

Huszonötmillió forintot költenek idén a kutyamenhelyre
2014. November 17. 13:48, hétfő | Helyi

Huszonötmillió forintot költenek idén a kutyamenhelyre

A terveknek megfelelően halad a felújítás a Csólyosi úti kutyamenhelyen. A munkálatok költségét a földművelődési minisztérium pályázatán elnyert összegből és saját erőből fizeti ki a Fidó Bácsi Közhasznú Alapítvány.

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban
2014. Október 24. 08:26, péntek | Helyi

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár Élőzenei Bázis interkatív 56-os megemlékezésre hívta a fiatalokat és az idősebbeket a forradalom évfordulóján.

Október 1. az idősek világnapja
2014. Szeptember 30. 12:56, kedd | Helyi

Október 1. az idősek világnapja

A Sorsocskák Alapítvány tehetséges gyermekek alkotásaival ajándékozza meg az idősek otthona lakóit.