2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához
2014. Április 04. 15:54, péntek | Belföld

Megemelt állami támogatás a mezőőrök foglalkoztatásához

A vidék közbiztonságának növelése érdekében a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) közel a duplájára emeli a mezőőrök foglalkoztatásához az önkormányzatoknak nyújtott állami hozzájárulás mértékét.

6 dolog amivel felidegesítik a Magyarokat
2014. Március 29. 19:00, szombat | Belföld

6 dolog amivel felidegesítik a Magyarokat

Egy külföldi utazásos oldalon összegyűjtötték, mi az a 6 dolog, amivel a leggyorsabban lehet felidegesíteni a magyarokat

Az adóköteles munkanélküli ellátás bevallása
2014. Március 25. 10:20, kedd | Belföld

Az adóköteles munkanélküli ellátás bevallása

A személyijövedelemadó-bevallások ellenőrzésekor gyakran tapasztaltuk, hogy nagyon sok munkanélküli ellátásban részesülő nem tesz eleget bevallási kötelezettségének.

Márciusban alakul meg a Balatoni KÖR
2014. Március 16. 10:22, vasárnap | Belföld

Márciusban alakul meg a Balatoni KÖR

A kör alapítói kiemelten fontosnak tartják, hogy a megszokott nyári tömegturizmushoz képest magasabb szintre emeljék a balatoni gasztronómiát és vendéglátást.

A bükk új csúcsa
2014. Március 15. 08:00, szombat | Belföld

A bükk új csúcsa

Valószínűleg át kell írni a földrajzi lexikonokat, ugyanis egy idáig ismeretlen hegy átvette a Bükk legmagasabb és a Magyarországon található csúcsok közül a negyedik legmagasabb címet.

Erősödik Kiskunfélegyháza kínai kapcsolata
2014. Március 11. 08:14, kedd | Helyi

Erősödik Kiskunfélegyháza kínai kapcsolata

Ötfős delegáció járt az elmúlt héten Kapus Krisztián polgármester vezetésével a kínai Gansu tartományban fekvő Baiyin városában.

Nálunk van Európa egyik legjobban őrzött energiakincse
2014. Március 08. 13:00, szombat | Belföld

Nálunk van Európa egyik legjobban őrzött energiakincse

A Makói-árokban ezermilliárd köbméter palagáz rejtőzik szakértői becslések szerint. Ez nagyjából Magyarország 100 évi gázfogyasztásával egyenértékű.

Az Európai Év Fája verseny
2014. Február 15. 19:00, szombat | Belföld

Az Európai Év Fája verseny

Még mindig lehet szavazni a Gödöllői Vén Vackorra

Diplomamentő program
2014. Február 12. 09:22, szerda | Belföld

Diplomamentő program

Több tízezer diák szájából hangozhatott már el az, hogy tulajdonképpen diplomás, már csak a nyelvvizsga hiányzik ahhoz, hogy át is vehesse.

Farsangoljunk!
2014. Február 07. 19:58, péntek | Belföld

Farsangoljunk!

Itt a farsangi szezon. Rengeteg farsangi program van az országban, mi kiválogattunk párat, nézelődjetek!

A mérőórák hitelességét vizsgálta a fogyasztóvédelmi hatóság
2014. Február 03. 13:58, hétfő | Belföld

A mérőórák hitelességét vizsgálta a fogyasztóvédelmi hatóság

A beérkező nagyszámú fogyasztói panaszra tekintettel a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság a közelmúltban e területen a gázmérők hitelesítési cseréjét érintő ellenőrzéseket folytatott le.

100 év után újra van vadonélő farkas Magyarországon
2014. Február 01. 08:00, szombat | Belföld

100 év után újra van vadonélő farkas Magyarországon

100 év után ismét megjelentek a farkasok Magyarországon. Igaz még nem beszélhetünk tartós letelepedésről, de a szakemberek abban bíznak, hogy hazánkban ismét sikerül meghonosítani az európai szürke farkast.