2024. április 27, szombat - Zita

Halálos baleset Gátér és Kiskunfélegyháza között
2014. Június 30. 10:44, hétfő |

Halálos baleset Gátér és Kiskunfélegyháza között

Teljes útlezárás mellett helyszínelnek a rendőrök.

A központi háziorvosi ügyeletet a korábbi szolgáltató látja el
2014. Június 30. 10:32, hétfő |

A központi háziorvosi ügyeletet a korábbi szolgáltató látja el

Továbbra is az Emergency Service Kft. látja el a központi háziorvosi ügyeletet Kiskunfélegyházán.

Kutyabarát ötletek
2014. Június 29. 08:04, vasárnap |

Kutyabarát ötletek

Már kész a terv, hogy hova megyünk nyaralni, csak azt nem tudjuk, mit csináljunk addig a kedvencünkkel. Lássuk a különféle verziókat.

Drogültetvény és kereskedés Bács-Kiskunban
2014. Június 29. 07:00, vasárnap |

Drogültetvény és kereskedés Bács-Kiskunban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal pénzügyőrei 33 tő különböző méretű kábítószergyanús növényt, valamint 5,6 gramm növényi törmeléket és a termesztéshez, illetve előállításhoz használt eszközöket találtak három ingatlanon Bács

Késő délutántól már heves zivatarokra van kilátás
2014. Június 29. 05:04, vasárnap |

Késő délutántól már heves zivatarokra van kilátás

Vasárnap késő délutántól, estétől már egy hullámzó frontrendszer érkezésének köszönhetően elkezd megnövekedni a felhőzet és a vasárnapról hétfőre virradó éjszakán az országban már többfelé számíthatunk záporokra, hevesebb

Az első világháború kitörésének 100. évfordulójára emlékeztek
2014. Június 29. 04:52, vasárnap |

Az első világháború kitörésének 100. évfordulójára emlékeztek

Hadtörténeti emlékülést tartott június 24-én a volt helyőrségi klubban a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület az első világháború kitörésének 100. évfordulója alkalmából.

Miért ásítozunk?
2014. Június 28. 19:30, szombat |

Miért ásítozunk?

Az ásítás önkéntelen tevékenység. A nagyra nyitott szájon át nagy mennyiségű oxigén áramlik be, a tüdő megtelik levegővel. Bármilyen furcsán is hangzik, de még a méhben lévő magzat is ásít.

Egészségfejlesztő nap a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban
2014. Június 28. 12:23, szombat |

Egészségfejlesztő nap a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban

Családi délutánt tartottak június 27-én a Szegedi úti horgász –és szabadidőközpontban. Az egészségfejlesztő nap résztvevői a drogfogyasztás káros hatásairól hallgathattak előadást.

Hogy olcsóbb legyen a nyaralás!
2014. Június 28. 11:30, szombat |

Hogy olcsóbb legyen a nyaralás!

Ha kevesebb pénzből szeretnénk kihozni a nyaralást, hazai vizekre evezzünk. Az alábbiakban adunk pár tippet az árak lefaragásához.

Költözik a Tourinform iroda
2014. Június 27. 16:37, péntek |

Költözik a Tourinform iroda

Új helyre, a városháza árkádjai alatt található üzlethelyiségbe (korábban kávézó) költözik hamarosan a Korona utcából a Tourinform iroda.

Kurultájra várva
2014. Június 27. 12:04, péntek |

Kurultájra várva

Büszkék lehetünk arra, ahonnan jöttünk – erről is szól a Kárpát-medence legnagyobb, 3 napos hagyományőrző ünnepe

Mezőgazdasági idénymunkák bejelentési szabályai
2014. Június 27. 10:21, péntek |

Mezőgazdasági idénymunkák bejelentési szabályai

Az egyszerűsített foglalkoztatás megoldást jelenthet az idénymunkások szabályos alkalmazására.